Які бонуси? для чайників

Які бонуси? для чайників

Що таке бонуси?

Що таке стимул? Хоча пільги, як правило, пропонуються надзвичайним працівникам, компанії часто роздають бонуси по всій компанії, щоб запобігти ревнощам серед співробітників..

Основні висновки Бонус — це грошова компенсація, яка перевищує та також виходить за межі звичайних платіжних припущень її одержувача. Бонусні пропозиції можуть надаватися бізнесом як стимул або нагородження високої ефективності.

Фірми мають різноманітні засоби, якими вони можуть відзначати бонуси співробітникам, включаючи готівку, постачання, а також варіанти постачання. Розуміння стимулів На робочому місці бонус — це своєрідна винагорода, яку компанія надає співробітнику, яка відповідає їхній базовій зарплаті. Підприємство може використовувати винагороди для нагородження досягнень, подяки співробітникам, які задовольнили поворотні моменти довгого життя, або щоб спонукати ще не працівників приєднатися до рейтингу бізнесу..

Що таке бонуси?

Заохочувальні вигоди. Заохочувальні бонуси складаються з авторизаційних пільг, рекомендацій та бонусів за збереження. За концепцією, виплата першого виплати пільги призведе до збільшення доходів компанії.

Рекомендаційні пільги існують для працівників, які пропонують кандидатів на відкриті вакансії, що в кінцевому підсумку призводить до найму заявлених кандидатів. Винагороди за рекомендації стимулюють співробітників посилатися на потенційних клієнтів із сильними принципами роботи, гострими навичками, а також позитивним настроєм. Компанії надають пільги для утримання життєво важливих працівників, щоб заохочувати їх до зобов’язань, особливо в економічній ситуації чи періоди змін у бізнесі..

Винагороди за ефективність можуть бути роздані людям, групам, підрозділам або персоналу всієї компанії. Заохочувальна пільга може бути як одноразовою угодою, так і періодичним розрахунком.

Невідомі факти про бонуси?

Приклади заохочувальних переваг включають щорічні винагороди, винагороди за місце, а також виплати за поворотний момент. Заохочення за місце, яке винагороджує співробітників, які заслуговують унікального визнання, — це виплати мікро-бонусів, які зазвичай оцінюються приблизно в 50 доларів. Працівники, які досягли віх довгого життя, наприклад, десятиліття роботи в запропонованій фірмі, можуть бути ідентифіковані з додатковою оплатою. Деякі служби вбудовують бонусні структури в трудові угоди, де будь-який вид прибутку, отриманого протягом фінансового року, безумовно, буде розподілено між співробітниками.

Бонусна пропозиція Зростання вартості життя Хоча пільги, як правило, надаються високоефективним працівникам, які приносять прибуток, деякі фірми вирішують видавати бонуси і працівникам з нижчими показниками, хоча компанії, які роблять це, часто мають тенденцію розширюватися набагато більш поступово, а також створювати багато менше грошей. Деякі компанії вдаються до поширення заохочення по всьому світу, намагаючись подолати заздрість і реакцію співробітників.

Роботодавцю може бути важко точно проаналізувати успішність своїх працівників. Слотермен Їхній діяльності може перешкоджати будь-яка кількість умов, які не контролюються, наприклад, неминучі затримки виробництва або фінансовий спад.

Факти про те, що таке бонуси? Виявлено

Незважаючи на те, що компанії можуть підтримувати низьке підвищення заробітної плати, обіцяючи заповнити пусті місця в заробітній платі бонусами, вони не зобов’язані дотримуватися цього до кінця. Ця технологія набагато ефективніша, ніж щорічне підвищення заробітної плати лише для зниження доходів під час економічного спаду..

Замість грошової винагороди компанія може віддати капіталістам акції. Якщо у бізнесу не вистачає грошей, бонусні акції пропозиції бізнесу дають йому спосіб винагородити акціонерів, які очікують звичайних прибутків від постачання бізнесу. Після цього акціонери можуть запропонувати пільгові акції, щоб задовольнити свої потреби в грошових коштах, або вони можуть вирішити залишити акції.

Повірте, коли востаннє касовий продавець надавав вам пільгову знижку на річ або ви зустрічали бонусний атрибут у фільмі. Особам подобається концепція заохочення через те, що «додаткові» або «безкоштовні» речі важко відмовитися.

You may also like...

Popular Posts